KURUMSAL

Spor ve sağlıklı yaşam konularında ,yeniliklerin ve kalitenin sembolü olan Oxygen Fitness & Dance, teknolojinin gerektirdiği alt yapısı ve konusunda uzman, güleryüzlü kadrosu ile sporcularına sağlıklı antrenmanın keyfini yaşatmayı kendine görev bilmektedir .

Oxygen Fitness & Dance salon sporları, grup egzersizleri, fitness, dans ve serbest zaman etkinliklerinde öncü , yenilikçi ve yaratıcı vizyona sahiptir. Samsun’dan Türkiye’ ye ve yurt dışına uzanan güçlü bir marka yaratma düşüncesi ile nitelikli, analitik bir projenin sonucu olarak ortaya çıkmış ve hayata geçirilmiştir.

Oxyen Fitness & Dance ; geleceğimizin teminatı çocuklarımız için de etkinlikler oluşturmuştur. Deneyimli eğitmenler eşliğinde , takım ruhuyla yapılan aktiviteler , çocukların bedensel ve sosyal gelişimine katkıda bulunacaktır.

OXYGEN FITNESS & DANCE GENEL KURALLAR

* üyelik aidatı, ödemesi yapılan dönemi kapsar.

* Üyelik hakkı dondurulamaz, gelinmeyen günler için hak talep edilemez, üyelik bir başka kişiye devir edilemez.

* Boş kontenjanlara göre üye alımı yapıldığından keyfiyetten üyeliklerini iptal ettirmek isteyen üyelerin ücretleri iade edilmez.

* İş koşulları değişken üyeler için günlük, haftalık ve aylık üyelik sistemleri vardır.

* Salon içerisinde dışarıda giyilmeyen temiz spor ayakkabı kullanılması zorunludur.

* Her sporcunun salona bir küçük antreman havlusu ve mat üzerinde yapılan egzersizler içinde büyük bir havlu getirmesi gereklidir.

* Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilerek salonda tüketilmesi yasaktır.

* Kafeden satın alınan yiyeceklerin, kafe alanı dışında (Cardio, Fitness, Stüdyo) tüketilmesi yasaktır.

* Üyenin sürekli kullandığı belirli bir içeceği varsa sporcu matarası içinde getirip tüketilebilir.

* Soyunma odalarında üyeler eşyalarını kendilerine ait dolaplarda muhafaza etmelidir, açıkda kişisel eşya bırakılmamalıdır.

* Üyeler soyunma odalarına giriş çıkışlarda kapıları kapatmaya özen göstermelidir.

* Üyeler fitness alanında kullandıkları ağırlıkları tekrar yerlerine koymaya özen göstermelidir.

* Gerek grup egzersizlerinde, gerekse bireysel çalışmalarda üyelerin diğer sporcuları rahatsız edici, dikkatlerinin dağılmasına neden olacak hareketlerde, yüksek sesle konuşmalardan kaçınmaları gerekmektedir.

* Grup egzersizlerine katılacak üyelerin egzersiz başlamadan 10 dakika önce hazır olması gerekmektedir. Grup egzersizleri başladıktan sonra girilmemesi rica olunur.

* Grup egzersizleri sırasında cep telefonuyla konuşulması ve çekim yapılması yasaktır.

* Kontenjanlar sınırlı olduğu için grup egzersizlerine katılmak isteyen üyeler sabah 9:00'dan itibaren telefon ile kafe görevlisine rezervasyon yaptırabilirler.

* Grup egzersizleri en az 4 kişi ile yapılmaktadır.

* Oxygen Fıtness & Dance genel kuralları ihlal eden sporcuların üyeliklerini iptal etme hakkına sahiptir.